Regulamin

Regulamin sklepu Haireden.pl

1. Dane firmy:

 Hair Eden

ul. Ojcowska 39, 32-087 Pękowice

NIP: 944-204-80-72

email: sklep@haireden.pl

tel. 533 554 888 

2. Procedura składania i realizacji zamówień

1) Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail i numerem telefonu pod którym będzie potwierdzić złożenie zamówienia oraz zapłata podanej kwoty brutto wraz z kosztami przesyłki.

2)Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedziele oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.

3) W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Hair Eden zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 4) Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe ( nieistniejący e-mail, lub brak telefonu ) nie będą rozpatrywane. Hair Eden zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

 5) W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 6) Przedpłata na konto: Santander Consumer Bank  70 1090 2590 0000 0001 3232 6137 

 

3. Dostawy

 1) Odbiór osobisty - możliwość odbioru zakupionych produktów pod adresem firmy po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

 2) Przesyłka kurierska DPD - przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD

4. Płatności

1) Gotówka - tylko w przypadku odbioru osobistego.

2) Przelew natychmiastowy - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

3) Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

5. Zwroty

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Kupujący jest zobowiązany do odesłania towaru w nienaruszonym stanie na adres siedziby firmy. Koszty przesyłki pokrywa kupujący.

Nie ma możliwości zwrotu jeżeli włosy zostały przerobione na pasemka lub zafarbowane  na życzenie klienta. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl